HAKKIMIZDA - Nish Spor Kulübü

Nish Spor Kulübü bir Nish Education markasıdır.

Eğitim sektöründe bir çok kulvarda hizmet vermekte olan markamız Türkiye’nin 57 şehrinde okullarımızla partner çalışmalar yapmaktadır. Kurumumuzun Kurucusu dahil tüm yöneticileri, eğitmenleri, antrenörleri pedagojik formasyonunu tamamlamış önemli kurumlarda görev almış, tecrübeli, alanında uzman, diploma ve belgelere sahip kişilerden oluşmaktadır.

2022-2023 Eğitim ve öğretim yılı ile paralel olarak bu yıl Maya Okulları İncek ve Oran yerleşkelerinde  Nish Spor Kulübü  hizmetinizde olacaktır. Cimnastik, Yüzme, Basketbol, Voleybol ve Modern Halk Dansları branşlarında çalışmalarını gerçekleşecektir. Antrenörlerimizin tamamı en az 2. kademe antrenörlük belgesine sahip olup, Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunu, öğretmenlik geçmişine ve başarılı spor geçmişine sahiptir. Kulübümüz Baş Antrenörleri aynı zamanda Milli Takım Antrenörü olarak görev yapmıştır.

HEDEFLERİMİZ ve AMAÇLARIMIZ

Bu çerçevede; en önemli amaçlarımızdan bir tanesi, küçük yaşta çocuklarımızı düzenli sporla tanıştırmaktır. Spor ve spor kültürü sayesinde de özverili, kendine güvenen, takım ruhuna önem veren, fiziken ve zihnen sağlıklı, akademik ders gelişimini destekleyecek, portfolyo dosyasına önemli katkıda bulunacak, ailesine ve topluma faydalı nesiller yetiştirmektir.

Sporcu adayı öğrencilerimizin, akademik eğitimlerinin yanı sıra sosyal yaşantılarına katkıda bulunarak hem yurt içi hem yurt dışı öğrenimlerinde avantaj sağlamaktır. Sağlıklı bir yaşam için gerekli olan bu disiplini kazanmalarıdır.

Bu amaç ve hedefler doğrultusunda Maya Okulları ve Nish Spor Kulübü arasında imzalanan protokol ile profesyonel antrenörler eşliğinde her branşta Dünya çapında partnerler ile çocuklarımızın hizmetinde olacağız.